Contact

Peter Sinia Voorganger

E-mailadres
peter.sinia@proosdijkerk.nl
Telefoonnummer
0318 795 213

Ton Vos Voorganger

E-mailadres
ton.vos@proosdijkerk.nl
Telefoonnummer
0318 701 281

Wim Martens Voorzitter Kerkenraad

E-mailadres
w.h.martens@planet.nl

Ellie Huisman Scriba

E-mailadres
scriba@proosdijkerk.nl
Telefoonnummer
0318 635 153

Dick Amptmeijer voorzitter diaconie

E-mailadres
diakenen@ngkede.nl

Koster (Alleen telefonisch bereikbaar tussen 17.30 en 20.00 uur) Koster

E-mailadres
koster@proosdijkerk.nl
Telefoonnummer
0318-653398

Annemiek Schuitemaker Penningmeester

E-mailadres
penningmeester@proosdijkerk.nl
Telefoonnummer
06 16 36 73 62

Anneke Eikelboom Collectebonnen

E-mailadres
collectebonnen@proosdijkerk.nl

Eelco Poelarends Jeugdwerker

E-mailadres
eelco.poelarends@ngkede.nl
Telefoonnummer
06 396 011 66

Jannie Verheij en Willeke van Voorst Vertrouwenspersonen seksueel misbruik in kerkelijke relaties

E-mailadres
meldpuntmisbruik@ngkede.nl

Nieuwsbrief Redactie

E-mailadres
nieuwsbrief@ngkede.nl