Contact

Peter Sinia Voorganger

E-mailadres
peter.sinia@proosdijkerk.nl
Telefoonnummer
0318 795 213

Ton Vos Voorganger

E-mailadres
ton.vos@proosdijkerk.nl
Telefoonnummer
0318 701 281

Teun Brouwer Voorzitter Kerkenraad

E-mailadres
kerkenraad@proosdijkerk.nl

René van Leeuwen Scriba

E-mailadres
scriba@ngkede.nl

Jos van Beek Koster

E-mailadres
koster@proosdijkerk.nl
Telefoonnummer
0318 631 626

Annemiek Schuitemaker Penningmeester

E-mailadres
penningmeester@proosdijkerk.nl
Telefoonnummer
06 16 36 73 62

Anneke Janse Collectebonnen

E-mailadres
collectebonnen@proosdijkerk.nl

Corien Rietberg Jeugdwerker

E-mailadres
jeugdwerker@proosdijkerk.nl
Telefoonnummer
06 55 68 81 78

Jannie Verheij en Willeke van Voorst Vertrouwenspersoon bij seksueel misbruik

E-mailadres
vertrouwenspersoon@proosdijkerk.nl

Nieuwsbrief Redactie

E-mailadres
nieuwsbrief@ngkede.nl