Contact

Voor algemene vragen en om u in- of uit te schrijven in onze gemeente neemt u contact op met het kerkelijk bureau.

Peter Sinia Voorganger

E-mailadres
peter.sinia@proosdijkerk.nl
Telefoonnummer
0318 795 213

Ton Vos Voorganger

E-mailadres
ton.vos@proosdijkerk.nl
Telefoonnummer
06 22675167

Wim Martens Voorzitter Kerkenraad

E-mailadres
voorzitter@proosdijkerk.nl

René van Leeuwen Scriba

E-mailadres
scriba@proosdijkerk.nl

André Noorlander voorzitter diaconie

E-mailadres
diaconie@proosdijkerk.nl

Peter Paul Kohlmann Koster

E-mailadres
koster@proosdijkerk.nl
Telefoonnummer
06-18977323

Annemiek Schuitemaker Penningmeester

E-mailadres
penningmeester@proosdijkerk.nl
Telefoonnummer
06 16 36 73 62

Anneke Eikelboom Collectebonnen

E-mailadres
collectebonnen@proosdijkerk.nl

Eelco Poelarends Jeugdwerker

E-mailadres
eelco.poelarends@proosdijkerk.nl
Telefoonnummer
06 396 011 66

Jannie Verheij en Willeke van Voorst Vertrouwenspersonen seksueel misbruik in kerkelijke relaties

E-mailadres
meldpuntmisbruik@proosdijkerk.nl

Nieuwsbrief Redactie

E-mailadres
nieuwsbrief@proosdijkerk.nl

Alfijtha van Ek Kerkelijk Bureau

E-mailadres
kerkelijkbureau@proosdijkerk.nl