Roosters

Kerkruimtes toon de volledige agenda

  • 20 februari 2019 18:30

    Arcade & Crypt: Jeugdclub

  • 24 februari 2019 10:00

    Ochtenddienst

  • 2 maart 2019 09:00

    Consistorie: Gebed voor de Jeugd

  • 3 maart 2019 10:00

    Ochtenddienst

  • 5 maart 2019 18:30

    Kerk: Lev

Band/begeleiding zang

  • 24 februari 2019 10:00

    combo Wilfred/ Joris

  • 3 maart 2019 10:00

    Combo Bert/Jelle

  • 10 maart 2019 10:00

    combo Peter Moed/ Joas

  • 17 maart 2019 10:00

    Combo AJ/ Johannes

  • 24 maart 2019 10:00

    combo Wilfred/Joris

Jeugdwerk toon de volledige agenda

  • 20 februari 2019

    Kinderclubavond

  • 23 februari 2019

    LEV Vakantie

  • 5 maart 2019

    LEV Increase

  • 6 maart 2019

    Kinderclubavond

  • 10 maart 2019

    NEXt going deep

Organist

  • 24 februari 2019 10:00

    geen organist

  • 10 maart 2019 10:00

    Leen Walraven

  • 10 maart 2019 19:00

    Gert-Jan Kroon

  • 24 maart 2019 10:00

    Leen Walraven

  • 31 maart 2019 10:00

    Leen Walraven

Koster

  • 24 februari 2019 10:00

    Bas v.d. Meiden

  • 3 maart 2019 10:00

    Jos van Beek

  • 6 maart 2019 19:30

    Jos van Beek

  • 10 maart 2019 10:00

    Albert Schuurman

  • 10 maart 2019 19:00

    Albert Schuurman

Geluidstechnicus

  • 24 februari 2019 10:00

    Harm Jaap H

  • 3 maart 2019 10:00

    Marcel C

  • 7 maart 2019 19:30

    Frans Jan D

  • 10 maart 2019 10:00

    Erik P

  • 10 maart 2019 19:00

    Marcel C

Beeldtechnicus

  • 24 februari 2019 10:00

    Dick M.

  • 3 maart 2019 10:00

    Harry

  • 7 maart 2019 19:30

    Bas (avondgebed)

  • 10 maart 2019 10:00

    Dick M. (HA)

  • 10 maart 2019 19:00

    Arnoud. (HA)

Ouderling van dienst

  • 24 februari 2019 10:00

    Maarten (1), Auke

  • 3 maart 2019 10:00

    Ellie (1), André

  • 10 maart 2019 10:00

    Petra (1), Jet, Jan-Wycher, Wim

  • 10 maart 2019 19:00

    Jan (1), Maarten

  • 13 maart 2019 19:00

    Auke

Koffieschenken

  • 24 februari 2019

    Rietkampen

  • 3 maart 2019

    Maandereng

  • 10 maart 2019

    Ede zuid-oost/ Bennekom A

  • 17 maart 2019

    Bennekom Oost/Wageningen/Renkum

  • 24 maart 2019

    Ede zuid-oost/ Bennekom B

Schoonmaak

  • 18 februari 2019

    5a / 5c

  • 25 februari 2019

    3d /3f

  • 4 maart 2019

    2b / 3a

  • 11 maart 2019

    2a /2c

  • 18 maart 2019

    3b / 4e